Techvest Flexidot 87-800 Köpük Nitril Noktalı Hassas İş Eldiveni


Techvest Flexidot® 87-800 Micro Foam İş Eldiveni

Kaplama MalzemesiKaplama ŞekliBedenleriPaketleme
Köpük NitrilAvuç İçi Kaplı7″ 8″ 9″ 10″144 Çift/KoliÖZELLİKLER

Hava geçirgen bir eldiven olarak tasarlanıp geliştirilen Flexible®  kuru ortamlarda hassas işleme için ölçüt haline gelmiştir. Avucun çalışma alanında yükseltilmiş nokta kullanımıyla arttırılmış yastıklama sunarken, parmak uclarında dokunma duyusunu artırır ve Flexidot® “Hassas İşleme™” sözünü tutar.

  • 360° hava geçirgenliği mikro-köpük nitril kaplama, 360° hava geçirgenliği sağlar. Pazardaki en hava geçirgen eldivendir.
  • %25 daha ince – pazardaki çoğu köpüklü nitril eldivenlere göre daha ince olmasına rağmen iki kat daha fazla mekanik performans sağlar. Kontrollü ve üstün bir kavrama sağlar.
  • Şekil, uyum ve his – Dinlenen eli taklit ederek el yorgunluğunu azaltır ve konforu arttırır.
  • En son örgü teknolojisi – parmak uçlarının hissiyatını arttırmak amacı ile kullanılan örğü teknolojisi.
  • Kaplama teknolojisi sayesinde milimetrede 18.000 aşındırıcı sürtünme döngüsüne dayanabilecek olağanüstü bir dayanıklılığa sahiptir. Kaplamasının her milimetresi, sınıfındaki herhangi başka bir eldivene göre iki kat daha dirençlidir.

KULLANILDIĞI SEKTÖRLER

Cihazlar, alüminyum, otomotiv montajı, otomotiv satış sonrası, mobilya, OEM, metaller ve materyaller, madencilik, çelik ve demir, ambalaj ve konteynerler, kağıt ve kağıt hamuru, kauçuk ve plastikler, kamyonlar ve diğer araçlar, beyaz eşya.

KULLANIM ALANLARI

Birincil ve ikincil montaj hatları, küçük bileşenler ile genel montaj, hassas montaj, küçük parça işleme, aletler ve araçlar kullanma, kablo işleri, beyaz eşya montajı, dayanıklı ürünler montajı, bitirme ve denetim alanları, lojistik ve depolama, bakım.

STANDARTLAR


STANDARTLAR

4 1 3 1 X        0 3 2 1

EN 388:2016 4131X CAT 2


Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.