Secumax Polycut

Ürün Özellikleri


Ürün numarası: 08500012


UZMANLAR ARASINDA BİR ÜSTÜN.
SECUMAX POLYCUT plastikten üretilmiş küçük, çevik tek kullanımlık bıçaklarımız arasında yer almaktadır. Fakat yine de üstün bıçak olarak burada özel bir yeri vardır. Uç ile plastik arasında biraz daha geniş aralık sayesinde ince malzemeleri birkaç kat olarak da kesebilirsiniz. Zira burnu ekstra uzun ve sivridir, onunla zarf açmayı ya da folyoları dar şeritlerde kesmeyi bir deneyin. Dar yapısı sayesinde dar ara bölümler içinde ustalıkla çalışır.

HERŞEY KORUMA ALTINDA

Kaliteli kesici uç burun ve sap arasına güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir. Yani sadece gerçekten kesmek istediğiniz şeyi kesersiniz. Bu sırada ürününüz için bir tehlike söz konusu değildir.

EŞİ BULUNMAZ

SECUMAX POLYCUT tek kullanımlık bir bıçaktır.Güvenlik konusunda artısı, ucu değiştirmek gerekmediği için ne sizin ne de çalışma arkadaşlarınızın uca temas etmesi söz konusu değildir.

UZUN, SİVRİ BURUN

SECUMAX POLYCUT'ın burnu neden ekstra uzun ve sivridir? Çünkü bu burun sayesinde onu boşluklara çok rahat sokabilirsiniz. Ayrıca kesilecek malzeme kesici uca daha güvenli bir şekilde kılavuzlanır.

HER ELE UYGUN

SECUMAX POLYCUT küçük, hafif ve kullanışlıdır. Onunla uzun süre keyifle çalışacak kadar kullanışlı. Sağ elinizi ya da sol elinizi kullanıyor olmanızın bir önemi yoktur. Çünkü bu bıçak her zaman uyar.

EN İYİ ŞEKİLDE YERLEŞİR

SECUMAX POLYCUT öyle kolay kolay kaybolmaz. Emniyetli bıçak bir halkaya sahip olduğu için istendiği zaman makul bir yere sabitlenmesi mümkündür.

GİZLİ BIÇAK UCU – EN ÜST DÜZEYDE GÜVENLİK

Kesici ucu açıkta değildir, insanlara ve ürünlere karşı korumalıdır. Bu size kesi yaralanmalarına ve ürün hasarlarına karşı yüksek güvenlik sunar.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.