Martor Secunorm 380

Ürün Özellikleri


Ürün numarası: 380005


DÜNYADA İLK. ÖZEL TALEPLER İÇİN. TIRTIKLI BIÇAK UCU İLE.

Uzun açılımlı uç yine de güvenli nasıl olur? Bu uzun süredir tartışılan bir çelişkidir. SECUNORM 380 bu tartışmaları sonlandırdı 4 cm’nin üzerinde açılıp hem de dünyanın en güvenli bıçağı statüsünü kazanarak bu güveni hak etti. Tırtıklı strafor bıçağı sayesinde SECUNORM 380, strafor ve köpük gibi özel malzemeleri çok kolay keser.


UZUN BİR UCU GERİ ÇEKEBİLİR

Uzun kelimesinden ne kast ediyoruz? Uç açılma uzunluğu 7,8 cmin üzerindedir. Buna ek olarak, strafor bıçağın tırtıklı ucu, SECUNORM 380'i 4 katmana kadar kartonlar, inşaat köpüğü, köpük ve strafor levhalar için bir kesme uzmanı yapmaktadır.


KOLAY UÇ DEĞİŞİMİ

Uç değişimi için alete gerek yok. Tutamağın alt kısmındaki uç başlığını çekerek basitçe yapabilirsiniz.


ERGONOMİK TUTAMAK

Deneyimlerimizden biliyoruz. En ergonomik tutamak en kolay kesme işlemini sağlar. SECUNORM 380 şekliyle de yumuşak tutuş sağlar. Sürgüsü çentiklidir.


ÖZELLİKLE SAĞLAM

Esası dayanıklı ve aşınmaya dirençli metal kanal kullanılarak yapılmıştır. Tutamak yüksek yoğunlukta plastiktir ve sizi yarı yolda bırakmaz. Sağlamlığına güvenebilirsiniz.


SAĞ SOL EL KULLANIMINA UYGUN

Sağ veya sol el kullanımına uygun SECUNORM 380’den memnun kalırsınız. Ucu 180 derece döndürebilirsiniz. Uç kısımdaki delik SECUNORM 380’i bağlamaya yöneliktir.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.