Martor Secunorm 300


Ürün Özellikleri


Ürün numarası: 30000110


ŞAŞİRTİCİ ŞEKİLDE HAFİF, İNANİLMAZ İYİ. YUVARLAK TRAPEZ UÇLU.


SECUNORM 300, SECUNORM 500'ün küçük kardeşidir ve SECUNORM PROFI LIGHT'ın tutarlı bir geliştirmesidir. Harika hafifliğini ve kanıtlanmış otomatik uç geri çekmesini korumuştur. Formu optimize edilmiş çok yönlü bıçak SECUNORM 300 ile başka özellikleri de bulacaksınız. Örneğin, özellikle ergonomik tasarım, artan kesme derinliği, yeni yumuşak tutuş ve son derece kullanıcı dostu uç değişimi.


ERGONOMİK TUTAMAK


"Ergonomiyi" SECUNORM 300'de her yerde hissedersiniz. Örn. elinize optimal uyum sağlayan yeni tutma yeri ile. Veya yuvarlatılmış bıçak ucu ya da sürgü üstünde kaymaz yumuşak tutamak gibi ayrıntılar ile.


SON DERECE HAFİF


Selefi gibi, SECUNORM 300 de hafifliği ile öne çıkıyor. Size rahat ve çok yönlü profesyonel bir bıçak sunmak için 52 gramdan daha fazlasına ihtiyaç duymaz.


AŞINMAYA KARŞI ÇOK DAYANIKLI


SECUNORM 300, cam elyafı takviyeli plastikten yapılmıştır ve bu onu aşınmaya karşı özellikle dirençli kılar. Sonuç: Kesme malzemesiyle daha güçlü temasta bile, emniyet bıçağınız her zaman en iyi formda kalır.


DAHA BÜYÜK KESME DERİNLİĞİ


Daha büyük kesme derinliği, kullanım olanakları yelpazenizi daha da genişletir. Yüksek kesme sayıları dahi zor olmaz – olağanüstü ergonomisiyle yeni tasarımın bir başka avantajı.


OPTİMAL UÇ DEĞİŞİMİ


Uç değiştirme düğmesine basın – ve plastik parçayı uçla birlikte dışarı çekebilirsiniz. Kilitlenebilir uç kapağı ve entegre mıknatıs, uç değişimini daha kolay ve güvenli hale getirir.
Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.