Martor Secumax Trennex

Ürün Özellikleri


Ürün numarası: 06200012


YUMUŞAK OLAN HER ŞEYİ AYIRIR.

SECUMAX TRENNEX dayanıklı plastikten üretilmiş tek kullanımlık bir bıçaktır. Bu güvenli bıçak ile yumuşak malzemeden üretilmiş olan her şeyi işleyebilirsiniz. Örn. straforlar, boru izolasyonları, delikli folyolar ve iri ilmekli tekstil ürünleri. Bıçağın burnu takılmaları engellemek için öne doğru yuvarlaklaştırılmıştır. Küçük bir detayla büyük bir etki!


ÇİFT KORUMA


Enjeksiyon yöntemiyle şekillendirilmiş kesici uç ile sadece kesmek istediğiniz şeyi kesersiniz. Yani ne kendinize ne de "kesilecek malzeme" kategorisine girmeyen bir şeye zarar vermezsiniz.


YUVARLATILMIŞ BURUN


Uzun, yuvarlak burun kesilecek malzemeyi sıkıştırır ve güvenli bir şekilde kesici uca iletir. Takılı kalması imkanı yoktur ve kendinize saplamanız ise pek mümkün değildir.


EŞİ BULUNMAZ


SECUMAX TRENNEX tek kullanımlık bir bıçaktır.Güvenlik konusundaki artısı ucu değiştirmek gerekmediği için ne sizin ne de çalışma arkadaşlarınızın uca temas etmemesidir.


HER ELE UYGUN


SECUMAX TRENNEX küçük, hafif ve kullanışlıdır. Onunla uzun süre keyifle çalışacak kadar kullanışlı. Sağ elinizi ya da sol elinizi kullanıyor olmanızın bir önemi yoktur. Çünkü bu bıçak her zaman uyar.


EN İYİ ŞEKİLDE YERLEŞİR


SECUMAX TRENNEX öyle kolay kolay kaybolmaz. Emniyetli bıçak bir halkaya sahip olduğu için istendiği zaman makul bir yere sabitlenmesi mümkündür.


Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.