Martor Secumax Plasticut


Ürün Özellikleri


Ürün numarası: 00046912


BİRDEN FAZLA KAT KESME ÖZELLİĞİNE DE SAHİP.

SECUMAX PLASTICUT, ürün yelpazemiz içindeki diğer ürünlerden yalnızca ayrıntıda farklıdır. Ama biliyorsunuz: Mesele de bu zaten. Uç ile plastik arasındaki geniş aralık sayesinde bu emniyetli bıçak birkaç kat olarak da ör. folyo ve kağıt arasında hareket eder. 3 mm’lik çeper kalınlığı göz önüne alındığında ince aralıklarla kavisli kesimler yapmak da mümkündür. Ayrıca: Kesici aletin adı yeni yüzüne kavuşana kadar SECUMAX POLYPICK idi.


HERŞEY KORUMA ALTINDA


Kaliteli kesici uç burun ve sap arasına güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir. Yani sadece gerçekten kesmek istediğiniz şeyi kesersiniz. Bu sırada ürününüz için bir tehlike söz konusu değildir.


DELMEK İÇİN BURUN


SECUMAX PLASTICUT'ı kolay kolay elinizden bırakamayacaksınız. Çünkü çok hafif ve kullanışlıdır. Burnu aşağı doğru yassı değil, sivridir. Kesilecek malzemeye saplamak için çok uygundur.


EŞİ BULUNMAZ


SECUMAX PLASTICUT tek kullanımlık bir bıçaktır.Güvenlik konusunda artısı, ucu değiştirmek gerekmediği için ne sizin ne de çalışma arkadaşlarınızın uca temas etmesi söz konusu değildir.


EN İYİ ŞEKİLDE YERLEŞİR


SECUMAX PLASTICUT öyle kolay kolay kaybolmaz. Emniyetli bıçak bir halkaya sahip olduğu için istendiği zaman makul bir yere sabitlenmesi mümkündür.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.