Martor Secumax Cardycut


Ürün Özellikleri


Ürün numarası: 00746912


SECUMAX CARDYCUT sadece 2 mm'lik et kalınlığıyla ve kısa burnuyla en ince ve kompakt kesici aletlerimiz arasında yer almaktadır. Bu sayede onunla diğer bıçakların ulaşamadıkları yerlere de ulaşabilirsiniz. Örneğin otomotiv sanayinde görüldüğü gibi minnacık boşluklar ve daracık aralıklar. Uç ile plastik arasındaki dar erişim sizin için tek katlı folyo ve kağıtları kontrollü şekilde kesmenizi kolaylaştırır.


HERŞEY VE HERKES İÇİN GÜVENLİK


Enjeksion döküm, gizli kesici uç size de ürünlerinize de temas etmez. Yani sadece gerçekten kesmek istediğiniz şeyi kesersiniz.


HIZLI VE ÇEVİK


Ekstra düz plastik sayesinde SECUMAX CARDYCUT kavisli kesimlerde bile boşluklar boyunca yumuşak bir şekilde kayar. Hemen de kesmeye başlar. Çünkü ucu çok önde işe başlar.


EK KÖPRÜ


SECUMAX CARDYCUT zorluklarla son derece iyi baş edebilir. Sonuçta sap ve burnu, bıçağı kavisler sırasında stabilize eden ek bir köprü oluşturmaktadır.


PASLANMAZ


Kesici aletiniz kaliteli paslanmaz kesici uçla donatılmıştır. Kalay kaplama, SECUMAX CARDYCUT'ınızla daha uzun süre kolaylıkla ve etkin bir şekilde kesim yapabilmenizi sağlar.


EN İYİ ŞEKİLDE YERLEŞİR


SECUMAX CARDYCUT öyle kolay kolay kaybolmaz. Emniyetli bıçak bir halkaya sahip olduğu için istendiği zaman makul bir yere sabitlenmesi mümkündür.


Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.