Martor Secumax 320


Ürün Özellikleri

Ürün numarası: TO165N


SECUMAX COMBI, folyo uzmanı olarak her zaman birinci sınıftı: ta ki meşru halefi tarafından tahtından edilene dek. Yeni SECUMAX 320 COMBI henüz ilk bakışta da olağandışı tasarımıyla dikkat çekiyor. İkinci bakışta içindeki kalitenin de farkına varacaksınız Örneğin öncülüne göre mükemmelleştirilmiş ergonomi veya yeniden yuvarlatılan uç değişimi. Peki ya "azami iş güvenliği" konusu? Her zaman COMBI-DNA'nın bir parçası oldu: ve öyle de kalacak.


Önce Güvenlik

Gizli duran uç ve yuvarlatılmış bıçak burnu siz ve ürününüzü özellikle güvenli bir şekilde korur. Ayrıca bıçak kafasını toplamda daha da güçlendirdik ki en sert koşullara dayanabilsin.

Kolay Değişim

Kullanım ve güvenlik konusunda bir artı daha: yeni tasarlanan uç değişimi. Uç değiştirme düğmesini yukarı çekmeniz ve kapağı kaldırmanız yeterli. 4 kademeli kullanılabilen uç hemen elinizin altında.

Mükemmel Ergonomi

Farkı hissediyor musunuz? Doğru noktalarda yumuşak tutamaklı yeni tutma formu tam uygunlukta. Dayama ve kesim sırasında size destek olanve önceden ayarlanmış kesme açısı da elinize ve kolunuza iyi gelir.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.