Kalibrasyon Gazı ve Aksesuarları


Ürün Özellikleri

Ekipmanın kalibrasyonu, ekipmanın güvenle çalıştırılmasını ve işlevselliğini sağlayacak, aynı zamanda da ilgili yasa ve yönetmelik hükümlerini karşılayacaktır. Piyasada çeşitli kalibrasyon gazı seçenekleri mevcuttur.

Sertifikalı tekli gaz ve gaz karışımları

Dräger güvenilir, belirli kalitede tekli gazlar ve gaz karışımları sunar. Bunlar bir dizi farklı boyda tüp olarak mevcuttur. Her bir tüp, ilgili gaz konsantrasyonunun analiz teyidine dair bir sertifika içerir.


Dräger gaz ölçüm cihazları için özel üretim

Dräger kalibrasyon gazları, Dräger'in portföyündeki gaz ölçüm cihazları ve sensörleri yelpazesinin gerekliliklerini karşılamak üzere özel olarak üretilmiştir.


Geri dönüştürülebilir tüpler

Gazlar küçük, hafif ve geri dönüştürülebilir tek kullanımlık tüplerde sunulmaktadır. Bu sayede kalibrasyon görevleri ve fonksiyon testleri kolayca atölyede veya sahada yapılabilir.

Basınç regülatörleri

Tüm Dräger basınç regülatörleri, Dräger cihazları için optimum akışa ayarlanmıştır. Amonyak ve klor gibi reaktif gazlar için de farklı basınç regülatörleri mevcuttur.

Dräger X-dock ve Doğrulama Testi İstasyonu için özel tasarlandı

Dräger kalibrasyon gazları, Dräger X-dock ve Doğrulama Testi İstasyonu ile kullanım için özelleştirilmiştir. X-dock, tatbik edilen gazı sipariş numarasına göre belirler, bu sayede farklı maddeleri girerken değerli zamandan kazanç sağlar.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.