DrägerSensor XXS


Ürün Özellikleri

Dräger, Dräger Pac, X-am 1/2/5 ve X-am 8000 nesli için özel olarak minyatür elektrokimyasal sensörler geliştirmiştir. Sensörler, çok sayıda farklı gaz ve buharı algılar. Sensörler ayrıca uzun vadede çok güvenilir ve stabildir, bu da işletim maliyetlerini düşürür.

Boyu XXS - performansı XXL

Günlük kullanılan portatif gaz algılama cihazları olabildiğince küçük, hafif ve dayanıklı olmalı, ama aynı zamanda maksimum performans sunmalıdır. Bu yüzden sensörlerin hacmini ve ağırlığını düşürdük ve DrägerSensor'lerin minyatür XXS neslini geliştirdik. Kusursuz, uzun vadeli stabilite ve hızlı tepki süreleriyle birlikte yüksek hassasiyet ve daha iyi gaz seçiciliği sayesinde kullanıcıların tehlikeli gazlar konusunda hızla ve güvenilir şekilde ikaz edilmesini sağlar ve çalışma ortamında daha fazla güvenlik sunar.


Sensör çeşitliliği

DrägerSensor XXS H2S, CO ve O2'ye ek olarak Dräger ayrıca hidrat, amin ve organik buharlar için de sensörler sunar. XXS OV sensörlerde kayıtlı 12'nin üzerinde farklı gaz ve buharın hassasiyet verileri, tek bir sensörde birçok gaz tehlikesinin tespit edilmesine olanak tanır.


İkisi bir arada

İkili sensörler, iki sensörün özelliklerini birleştirir. Tek bir sensörle eş zamanlı testlerde yeni standartlar belirliyoruz: eş zamanlı olarak hacim testiyle % O2 ve CO veya H2S için ppm testi.

Dahili geliştirme

Sensörleri, kendi mühendislik bilgimizi kullanarak kendimiz geliştirdik. Bu sayede kalitelerini garanti edebilir ve ölçümlerin doğru olduğundan emin olabiliriz. Bu özellik, şirket içinde geliştirilen tüm Dräger gaz dedektörleri serisi ile kombinasyon halinde tam kullanılmalarına olanak tanır.


Düşük işletim maliyetleri

Sensörlerimiz, güvenilir ölçüm sonuçları verir ve uzun kalibrasyon aralıklarına sahiptir. Sensör tipine göre beş yıla kadar bir kullanım ömrü sağlamaktayız.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.