DrägerSensor XS


Ürün Özellikleri

DrägerSensors çok sayıda farklı gaz ve buharı algılamada kullanılabilir. DrägerSensors sensörleri kendimiz geliştirir ve üretiriz. Ayrıca sensörlerin uzun kullanım ömrü ve düşük işletim maliyetlerinden de avantaj sağlarsınız.

Kendi tasarımımız

Sensörleri, kendi mühendislik bilgimizi kullanarak geliştirdik. Bu sayede kalitelerini garanti edebilir ve ölçümlerin doğru olduğundan emin olabiliriz. Bu özellik, şirket içinde geliştirilen tüm Dräger gaz dedektörleri serisi ile kombinasyon halinde tam kullanılmalarına olanak tanır. Dahası, mühendislerimiz örneğin H2O2, HF, HCl veya hidrasin gibi son derece tepkisel gazların yarattığı zorlukların üstesinden gelmek için DrägerSensors XS'i geliştirmiştir.


Çok sayıda sensör seçeneği

DrägerSensors XS ile endüstriyel ve özel gazları güvenle izleyebilirsiniz. DrägerSensors XS, H2S, CO, O2'ye ek olarak Dräger ayrıca hidrat, amin ve organik buharlar için de sensörler sunar. 12'nin üzerinde farklı gaz ve buharın hassasiyet verileri XS OV sensörde kayıtlıdır, bu sayede tek bir sensörle birden çok gaz tehlikesi ölçülebilir.

Düşük işletim maliyetleri

DrägerSensors XS'in kusursuz güvenilirliği ve yüksek ölçüm kalitesi sayesinde Dräger, beş yıla kadar kullanım ömrü sağlayabilir. Ayrıca son derece stabil oldukları için daha uzun kalibrasyon aralıkları mümkündür. Bu mükemmel özellikler, işletim maliyetlerinizi belirgin oranda düşürür.


Akıllı Teknoloji sayesinde basit kullanım

DrägerSensors XS, entegre EEPROM (Elektrikle Silinebilir Programlanabilir Salt Okunur Bellek) donanımlı akıllı sensörlerdir. Sıcaklık kompanzasyonu, ölçüm aralığı, kalibrasyon aralığı ve gaz türü gibi tüm ilgili sensör verileri, bu bellek modülünde kayıtlıdır. Sensör, bir Dräger X-am® 7000'e takıldığında bu bilgiler otomatik olarak işlenir. Tak-çalıştır işlevi, örneğin yeniden kalibre etmek zorunda kalmadan sensörlerin cihazlar arasında değiştirilmesine olanak tanır.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.