Dräger Yazılım Paketleri


Ürün Özellikleri

Ölçüm sonuçlarını kaydetme ve gaz saptama cihazlarını profesyonel olarak yapılandırma - bunların tümü özel Dräger yazılımıyla mümkündür.


Belgeleyin ve arşivleyin

Dräger Safety yazılımını kullanılarak, tüm ölçüm sonuçları merkezi bir yerde toplanabilir. Bu şekilde sürekli bir arşiv geliştirebilir ve doğru verilere istediğiniz zaman güvenli bir şekilde ve somut olarak erişebilirsiniz. Ayrıca, toplanan veriler ve bilgiler GasVision yazılımıyla değerlendirilebilir.


Tüm Dräger cihazları için mevcuttur

Dräger Safety, taşınabilir Dräger gaz ölçüm cihazlarının profesyonel konfigürasyon, ayarlama ve kalibrasyonu için eksiksiz bir yazılım portföyü sunar. Her bir ürün İnternet üzerinden kolayca güncelleştirilebilir. Bunun için, yazılımın bilgisayarın sabit diskine kaydedilmesi ve işletim sisteminin Windows 2000, XP veya Vista olması gereklidir.

Kişisel konfigürasyon

Dräger Safety, Dräger gaz ölçüm cihazlarının profesyonel konfigürasyonu ve kalibrasyonuna yönelik yazılımlar sunar. CC Vision ile gerektiğinde cihazın bazı ayarlarını değiştirmek ve sensörleri kalibre etmek mümkündür.

Güvenlik kontrolü için veriler

Veriler, detaylı analiz yapılarak zaten getirilmiş güvenlik önlemlerinin kontrol edilmesini, gaz ölçüm cihazlarının fonksiyonu ve uygulanışının kontrol edilmesi ve test edilmesini sağlar.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.