Dräger WorkMaster Industry


Ürün Özellikleri

Özellikle asitlere ve alkali solüsyonlarına karşı dayanıklıdır. WorkMaster Industry kimyasal koruyucu giysi; tank ve kazan temizleme işlemlerinde, dar alanlarda ve rafinerilerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmalarında, kimyasalların taşınmasında, temizlik işlemlerinde ve diğer birçok tehlikeli çalışmada güvenilir koruma sağlar.

Arka yüze yerleştirilen fermuar:

Gaz geçirmez entegre tam yüz maskeli, tek parçalı WorkMaster Industry kimyasal koruyucu giysi; koruyucu giysinin üzerine takılan solunum cihazlarına (Tip 1b) uygun şekilde tasarlanmıştır ve katı, sıvı, aerosol ve gaz haldeki tehlikeli maddelere karşı korur. Ters tarafta yer alan bakımı kolay fermuar, önden gelen kimyasallara karşı güvenli koruma sağlar ve giyme ve çıkarma işlemlerini kolaylaştırır. Fermuar, kafanın üzerinde alın kısmından başlar ve dikey olarak sırta doğru devam eder.

Opsiyonel diz ve dirsek desteği

WorkMaster Industry, yüksek dayanıklılığa, yüksek aşınma ve kimyasal madde direncine sahip bir malzeme olan Symex'ten üretilir. Ürün, opsiyonel olarak dirseklerde ve dizlerde destek bileşenleriyle birlikte sipariş edilebilir.

Araçsız eldiven değiştirme

Koruyucu eldivenler ve güvenlik botları giysiye kimyasal olarak bağlanmıştır. Eldivenler bir araç kullanmadan kolayca değiştirilebilir.

Entegre ventilasyon sistemi

Vücudu soğutmak, nemi dağıtmak ve kullanım rahatlığını önemli ölçüde arttırmak için koruyucu giysiye bir ventilasyon sistemi entegre edilebilir.

Kullanım rahatlığı

Modüler bir tasarıma sahip olan giysi, özel çalışma koşullarına uygun olarak düzenlenebilir ve ayarlanabilir. Kesimi, çeşitli çalışma durumlarında maksimum manevra kabiliyeti sağlar.

Tüm boylara uygun

Dört giysi boyu mevcuttur (M, L, XL, XXL). Güvenli botların 43 ila 50 numaraları, eldivenlerin de 9, 10 ve 11 numaraları mevcuttur.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.