Dräger VVP 1000


Ürün Özellikleri

Dräger VVP 1000, Dräger VarioGard® gaz detektöründeki tüm verileri açık ve basit bir şekilde görüntülemeyi sağlayan 10"lik bir dokunmatik paneldir. Dokunmatik panel, ölçüm değerleri ve durum mesajları gibi ilgili tüm bilgileri, iyi organize edilmiş ve kolay anlaşılır bir şekilde görselleştirir.

Açık ve ayrıntılı sunum

Merkezi ünite, Dräger VarioGard'ın kalbini oluşturur. Bu merkezi ünite, ilgili tüm verilerin bir araya geldiği yerdir:

  • Gaz adı ve konsantrasyonu
  • Cihaz adı, ölçüm değeri ve aralığı
  • Uyarı tipi, cihaz durumu ve bakım aralığı.

Daha önce bu bilgilere erişme ve bu bilgileri saklamanın tek yolu, yerel bir USB bağlantısı üzerindendi. Dräger VVP 1000 ile artık bu verileri ağınızda herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda görüntüleyebilirsiniz. Tüm bilgiler, açık ve ayrıntılı bir salt metin mesajı olarak görüntülenir. Farklı paneller, bağlı tüm sistemler içinde hızlı bir şekilde gezinmenizi sağlar. Veriler, daha iyi bir genel bakış sağlamak için tablo şeklinde düzenlenebilir.


Ayrıntılı dokümantasyon

Tüm alarmlar ve olaylar VVP 1000 tarafından otomatik olarak kaydedilir. 365 günlük bir zaman diliminde bu bileşenlere rahatça erişebilir ve bunları analiz edebilirsiniz. Zaman ile birlikte gösterilen ayrıntılı değerler, kanal, olay ve alarm tipi ile birlikte ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sunar. Veriler, kullanıcı dostu bir şekilde hazırlanır ve sunulur. Verileri Microsoft® Excel®'e aktarabilir ve Excel ile çalışmaya devam edebilirsiniz.


Paralel bağlı bir merkezi üniteye erişim

Yeni Dräger VVP 1000 panelleri, tüm operasyona hakim olmanıza yardımcı olur. Geniş alanları izlerken, ilgili tüm verileri özetlemek ve sunmak için son derece esnek ve uygun maliyetli bir çözüm sağlarlar. Gerekli verilere çabucak erişmek için, tercih edilen bölgede bir Dräger VVP 1000 kurmanız yeterli olacaktır. Aynı sisteme erişmek için,herhangi bir çakışma olmadan birden fazla panel kullanabilirsiniz.

Microsoft® Excel®, Microsoft Corporation'ın tescilli bir ticari markasıdır.

Çeşitli üniteleri tek bir panelden izleyin

Mevcut Dräger VarioGard sisteminizi kolayca üst versiyona yükseltebilirsiniz. Güvenli ve kesintisiz veri aktarımı için, Dräger teknisyenleri, merkezi ünitenize gerekli Modbus Ağ Geçidini kurar. Modbus Ağ Geçidi, paralel bağlımerkezi ünitelere (üç adede kadar) sadece bir Dräger VVP 1000 ile erişmenizi ve bu üniteleri çalıştırmanızı sağlar.


VNC bağlantısı aracılığıyla uzaktan veri işleme

Yerel ağa bir Web arayüzü entegre edilebilir ve bir VNC (virtual network computing = sanal ağ üzerinden bilgi işlem) istemcisi aracılığıyla bu arayüze kolayca erişilebilir. Bir uzaktan kontrol fonksiyonu, verilere nerede olursanız olun istediğiniz zaman erişim olanağı sağlar. Bağlı Dräger VarioGard sistemlerine bir web tarayıcısı aracılığıyla kolayca erişilebilir. Bu özellik, aynı zamanda Dräger VVP 1000'in tüm fonksiyonları üzerinde kontrol olanağı sağlar.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.