Dräger ViewPro 7000


Ürün Özellikleri

Dräger ViewPro 7000, Dräger REGARD® 7000 kontrol sisteminizin veri yönetimine ve grafik sunumuna yönelik bir görselleştirme yazılımıdır. Tesis genel görünümleri, tablolar, alarm mesajları ve şemalar, ölçülen değerlerin ve gaz uyarı sistemlerinin durumlarının genel bir görünümünü verir. Dokunma işlevleri ve hareket komutları ile yazılımı kullanmak basittir.

Dräger REGARD® 7000 kontrol sisteminin görselleştirmesi

Dräger ViewPro 7000 görselleştirme yazılımı, bir dokunmatik panelli bilgisayar ile kullanılır. Bu, Modbus RTU arayüzü üzerinden Dräger REGARD 7000 kontrol sistemine bağlanır. Yazılım, REGARD 7000 kanallarını farklı görünümlerde gösterir. 1536 adede kadar kanal görüntülenebilir. Dokunmatik işlevi kullanarak yazılımı kolayca ve sezgisel olarak kullanabilirsiniz.


Tesis gösterimi

Tesis resimlerinizi Dräger ViewPro 7000'e dahil ederek tesisinizin son derece gerçekçi bir betimlemesini yaratırız. Aynı şekilde gaz vericileri, tesis içinde kendi konumlarında gösterilir. Bunları tek olarak veya gruplar halinde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca alarm durumu (gaz alarmı: kapalı, onaylandı, onaylanmadı) veya algılama durumu (kalibrasyon, alarm kilidi, kesinti) gibi canlı veriler de görüntülenir. 50 adede kadar tesis resmi eklenebilir.


Trend analiz grafikleri

Trend analizi, seçilen bir REGARD 7000 kanalı için ölçülen değerlerin ilerlemesini size tek bir şemada gösterir. Bu da size son 365 gün genelinde bir ölçüm noktasının gaz konsantrasyonlarını gösterir. Daha geniş zaman dilimlerinin (tüm aylar gibi) veya belirli saatlerin görüntüleri arasında seçim de yapabilirsiniz.

Olay günlük kaydedicisi ve olay listesi

Dräger ViewPro 7000, giriş kanallarından tüm olayları, durum bilgilerini ve ölçülen değerleri 365 güne kadar saklar. İhtiyacınız olduğunda kanalların tarihinin, saatinin ve durumunun kaydedildiği bir olay listesini çağırabilirsiniz. Bu liste belgeleme amacıyla kaydedilip yazdırılabilir.


Web sunucusu

ViewPro 7000'in opsiyonel web sunucusu işlevi, ek bilgisayarlarda da görselleştirmeyi kullanmanıza olanak tanır. Kolayca bir web tarayıcısından uygulamaya erişin ve yazılımı her zamanki gibi kullanın. Web sunucusuna ek olarak görselleştirmeye aynı anda üç adede kadar istemci erişebilir.


Mesaj kontrolü

ViewPro 7000'in opsiyonel mesaj kontrolü, tek alıcılara e-posta veya SMS bildirimleri (alarm bildirimleri veya sistem bilgileri gibi) gönderir. Konfigürasyonunuza bağlı olarak mesajlar, bir alıcı grubu içerisinde tırmandırarak gönderilebilir. Bu, birisi cevap verinceye kadar sıralamada bir sonraki alıcının ikaz edileceği anlamına gelir. Bildirimler sadece hazır ve aktif görevde olan kişilere gönderildiğinden ViewPro 7000'deki vardiya yönetimi, bir olay esnasında etkili bir iletişim zincirini korumanızı sağlar.


Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.