Dräger VarioGard Merkezi Ünite


Ürün Özellikleri

Dräger VarioGard Merkezi Ünite, hesaplı, modüler bir gaz detektör sisteminin merkezinde yer alır. Bir dijital veriyolu, çeşitli gazlara yönelik 100 vericinin bağlanmasını ve yönetilmesini sağlar.

Çok Yönlü Alarm Yönetimi

Dört konsantrasyon alarmı ve dört ortalama alarmı, bağlanan her verici için serbestçe seçilebilen bir zaman bazında programlanabilir. Bir gaz alarmı saptandığında, sesli, görsel ve elektriksel göstergeler etkinleşerek uygun önlemlerin alınması sağlanır.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan konfigürasyon

Bir VarioGard sistemi, müşterinin teknik şartları doğrultusunda münferit olarak bir araya getirilip programlanabilir. VarioGard Verici, VarioGard Röle Modülü, VarioGard Dönüştürücü Modülü ve VarioGard Pil Modülü, modül seçenekleri arasındadır. Münferit modülleri bağlamak için üç telli bir dijital veriyolu kablosu 1100 metre mesafeye kadar kullanılabilir.

Basit çalıştırma

Cihazın konfigürasyonu, altı tuş ve iki satırlı bir ekran kullanılarak yapılır. Ekipmanda üç renkli LED [standart çalışma (yeşil), uyarı (sarı) ve alarm (kırmızı)], yerleşik bir sesli alarm ve programlanabilir beş röle bulunmaktadır.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.