Dräger VarioGard 3320 IR Verici


Ürün Özellikleri

Dräger VarioGard 3320 IR, entegre kızılötesi optik DrägerSensor®'ü olan dijital bir vericidir. Ortam havasındaki karbondioksiti algılar. Bu uygun fiyatlı sistem bileşeni, bir gaz uyarı sistemi yapılandırmanızı kolaylaştırır.

Dijital işlev

Dräger VarioGard 3320 IR, dijital bir VarioGard veriyolu üzerinden kumanda cihazına bağlanır. Bu şekilde elektrikle beslenir ve ölçüm sonuçlarını aktarır. VarioGard veriyolu üzerinden tüm VarioGard sistemini kolayca kontrol edebilirsiniz.


Yüksek düzeyde güvenilirlik

Dräger VarioGard 3320 IR, kızılötesi bir optik DrägerSensor'e sahiptir. Bu sensör, ortam havasındaki karbondioksit konsantrasyonunu ölçer. Ölçülen değerler dijital olarak kumanda cihazına aktarılıp burada görüntülenir. Gaz konsantrasyonunun yapılandırılan sınır değerlerden bir veya daha fazlasını aşması halinde bir alarm tetiklenir.

Kolay kullanım

Kullanım son derece kolaydır. VarioGard yazılımını kullanarak tüm konfigürasyonları kumanda cihazından rahatça yapabilirsiniz. Her bir verici için dört mevcut sınır değerini ve bir zaman dilimi içinde dört ortalamayı yapılandırıp izleyebilirsiniz. Alarmlar vericide görsel ve sesli olarak görüntülenir ve kumanda cihazına aktarılır. Üç renkli bir LED, vericinin çalışma durumunu gösterir. Kalibrasyon, kontak noktaları aracılığıyla manyetik bir çubukla kontrol edilir.

Özel olarak yapılandırılabilir

VarioGard 3320 IR, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Örneğin bira fabrikaları ve şarap mahzenlerinde ortam havasındaki karbondioksitin algılanması için kullanılır. Ayrıca kablo girişlerini vericinin dört tarafına da yerleştirebilirsiniz. Verici hem dikey hem de yatay olarak monte edilebilir.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.