Dräger UCF 6000 Termal Görüntüleme Kamerası


Ürün Özellikleri

Kolay kullanımı ve tek elle kullanılabilen kontrolleriyle bu kamera, en zor koşullarda bile mükemmel görüntü kalitesi sağlar. Kullanıcı dostu termal görüntüleme kamerası Dräger UCF 6000, kolay kullanımı ve önemli, yenilikçi fonksiyonlarıyla tanınır.


Güvenli Bir Şekilde Daha Fazlasını Görün

Dräger'in termal görüntüleme kameraları, yangın, duman ve karanlık yüzünden dolaşım zorlaştığında hayat kurtaran yön bulmada değerli araçlardır. İnsanları veya sıcak noktaları bulmanın yanı sıra gittiğiniz yeri görebilmeniz için yönünüzü korumanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Arama ve kurtarma, Dräger UCF 6000 ile gelecekte çok daha kolay ve daha güvenli olacak.

Profesyonel arama ve kurtarma ekiplerinin yanı sıra itfaiyecilerin de ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre görüntü kalitesini, çalışmayı ve sağlamlığı daha da iyileştirmek yine mümkün olmuştur. Sonuç, kullanımı son derece kolayken yepyeni yenilikçi fonksiyonlar sunan Dräger UCF 6000 olmuştur.


Oldukça Sağlam

Bu kamera, en kötü ve en zorlu ortamlarda bile güvenilirdir. Neredeyse tahrip edilemez bir muhafazayla donatılan Dräger UCF 6000, ısıya dayanıklıdır ve kullanıma özgü mekanik zorlanmalara kolayca dayanır. Dräger UCF 6000 kameralar, IP 67 yüksek koruma sınıfları sayesinde, çalışma esnasında karşılaşılan su ve toz gibi tipik koşullara karşı dayanıklıdır. Çok dayanıklı, takılabilir "sürünme levhası" kullanıcının kamerayı bırakmadan kendini yere sabitlemesini sağlar.


Genişletilmiş İşlevsellik

Optimize edilmiş görüntü işleme fonksiyonu, saniyeler içinde daha hızlı bir genel görünüm sağlar. Dräger UCF 6000, örneğin ekipmanların hareket serbestisini veya görüş alanını kısıtlaması durumunda "köşelerin arkasını görmeyi" bile mümkün kılar. "Snapshot" (enstantane) fonksiyonu, termal resmin, daha sonra ekranda görülebilen geçici bir dondurulmuş görüntüsünü oluşturmak için kullanılır. Bu fonksiyon, personelin, erişilmesi zor olan alanları bile hızlı ve güvenli bir şekilde incelemesini ve kontrol etmesini sağlar. Entegre lazer pointer, tehlikelerin konumunu (sıcak noktalar gibi) diğer ekip üyelerine göstermeyi ve atak yolunu net bir şekilde tanımlamayı önemli ölçüde basitleştirir. Dräger UCF 6000, sıcak durumlarda bile daima yüksek sıcaklık çözünürlüğü sunar. Bu da insanlar gibi daha soğuk nesnelerin alevlerin yakınında bile mümkün olan en iyi çözünürlükle tespit edilmesini mümkün kılar.

Konforlu Tek Elle Çalıştırma Özelliği

Dräger UCF 6000'i kullanmak, bir elin her zaman serbest kalması anlamına gelir: bu, kullanıcı için çok önemli bir avantaj ve ekstra hareket serbestisi demektir. Kompakt tasarımı ve sadece 1,4 kg'lık iyi dengelenmiş düşük ağırlığı, kameranın sadece tek elle kolayca kullanılmasını sağlar. Sezgisel kullanım özelliği, kameranın en zorlu ve stresli durumlarda bile güvenilir ve emniyetli bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. Çok dayanıklı, takılabilir "sürünme levhası" kullanıcının kamerayı bırakmadan kendini yere sabitlemesini sağlar. Ürün ayrıca, optimum taşıma konforu için çeşitli taşıma seçenekleri sunar.


Yenilikçi Pil Yönetimi Sistemi

Modern lityum-iyon pil teknolojisi, tipik olarak dört saat çalışma süresi ile birlikte uzun süreli çalışmalarda kullanıcıların kafalarının rahat olmasını sağlar.


Standart USB Arayüzü

Dräger UCF 6000 standart olarak USB 2.0 arayüzü ile temin edilir, bu da kamerayı yapılandırmayı (örn. kişisel bir başlangıç resmi ayarlama) ve termal görüntüyü doğrudan bir bilgisayara aktarmayı mümkün kılar.



Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.