Dräger SPC 3800


Ürün Özellikleri

Kimyasal koruyucu giysiler, bir kişinin cildinin tehlikeli sıvıların zararlı etkilerinden korunması gereken zamanlarda ve yerlerde kullanılır. Tüm vücudun katı veya sıvı kimyasallarla temas riski varsa tam koruma sağlamak için komple tulumlar tek yoldur.


Hafif ve rahat

Dräger SPC 3800 (Splash Protective Clothing) hafif ve rahat, sıvı sızdırmayan Tychem® F malzemeden kaplanmış bir sıçramaya karşı koruyucu giysidir. Sınırlı bir kullanım için tasarlanmıştır. Fermuar çift kapak ile korunmuştur ve arkada çapraz uzanır. Bu, kolay bir giyme ve çıkarmaya olanak sağlar ve sizi kullanım sırasında ve arındırma fazında olası sızıntılardan mükemmel bir şekilde korur.

Seçim sizin

Dräger SPC 3800 gri ve turuncu renklerde temin edilebilir. Turuncu giysilerde butil bir eldiven kullanılırken, gri seçenek kaynaklı folyo eldivenlerle donatılmıştır. Ayaklar her iki giyside de ilave bir damlama kenarına sahip çoraplarla korunmuştur. Dräger ayrıca iletkenliği optimize eden modifiye bir çoraba sahip bir giysiyi de sunmaktadır.

Esnek kullanım

Ayırıcı bir özellik olarak giysi, Dräger CPS 7800'de de monte edilebilecek bir Dräger yüz manşeti ile donatılmıştır. Yumuşaktır, esnektir ve mükemmel bir şekilde kullanılır ve giyilir. Bu arada manşet isteğe bağlı olarak maskenin altında ve aynı zamanda üzerinde de takılabilir. Tekli ambalajla giysinin kullanılıp kullanılmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Sıvı sızdırmayan kaynak yapılmış dikişleriyle tek parçalı tulumlar bir solunum cihazı, fanlı filtre ünitesi veya basınçlı hava hortum ünitesiyle bağlantılı olan bir tam yüz maskesiyle birlikte kullanım için tasarlanmıştır.

Güvenilir koruma

SPC 3800 en ince tozlara, pudra tozlarına, konsantre inorganik asitlere ve alkalilere karşı kapsamlı bir koruma sunar ve sıvı haldeki organik kimyasalların geniş bir yelpazesine karşı özellikle dirençlidir. Giysi CE sertifikalıdır ve kimyasal koruyucu giysi olarak tip 3, 4, 5 ve 6 olarak sınıflandırılmıştır. Ek olarak SOLAS onayının taleplerini yerine getirmektedir. Böylece bu kimyasal koruyucu giysi hem endüstride hem de gemicilikte de kullanılabilir. Dräger SPC 3800 altı bedende temin edilebilir (S, M, L, XL, XXL, XXXL)Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.