Dräger SimultanTest CO2


Ürün Özellikleri

Dräger SimultanTest CO2, 3 bar'a kadar olan düşük basınç aralığında karbondioksit saflık ölçümünün yapılmasını sağlar.


Test edilmiş ve onaylanmış belirleme özelliği

Test sistemi, özel olarak içecek sektöründe kullanım için geliştirilmiş ve tasarlanmıştır, ancak karbondioksit saflığının gerekli olduğu pek çok farklı uygulama alanında (örneğin kimya ve petrokimya endüstrisinde) da kullanılır. Dräger SimultanTest CO2 kullanılarak, dışarı çıkan karbondioksitteki kontaminasyon kolay ve hassas bir şekilde saptanabilir ve belirlenebilir.

Hızlı ve kolay kullanım

Güç kaynaklarından bağımsız olarak kullanılabilen ölçüm cihazı, kolay ve sorunsuz bir şekilde monitörizasyon amacıyla fiş bağlantısı kullanılarak karbondioksit tüp sistemine bağlanabilir. Hızlı kontrol özelliği, yaklaşık beş dakika içinde hassas ve güvenilir bir ölçüm sonucu ve kontaminasyon derecesi hakkında bilgi verir.

Kirleticinin tespit ve ölçümü

Dräger SimultanTest CO2'nin çalışma prensibinde, iyi yapılandırılmış ve zehirli gazların saptanması ve ölçümünde çok etkili bir yöntem olan Dräger Tüpleri® temel alınmıştır. Amonyak, nitröz gazlar, hidrojen fosfit, karbonmonoksit, sülfür dioksit, su buharı ve diğer kontaminasyonlar gibi potansiyel kirleticilerin ayrı ayrı veya aynı anda saptanması ve belirlenmesi mümkündür.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.