Dräger RVP 7000


Ürün Özellikleri

Dräger RVP 7000, Dräger REGARD® 7000 kontrol sisteminizin veri yönetimine ve grafik sunumuna yönelik bir görselleştirme panelidir. Tablolar, alarm mesajları ve simgeler, ölçülen değerlerin ve gaz uyarı sistemlerinin durumlarının genel bir görünümünü verir. Dokunma işlevleri ve hareket komutları ile paneli kullanmak basittir.


Dräger REGARD® 7000 kontrol sisteminin görselleştirmesi

RVP 7000, bir Dräger REGARD® 7000 kontrol sisteminden ölçülen değerlerin ve 320 giriş kanalına kadar trend gösteriminin grafik sunumuna yönelik bir ekrandır. RVP 7000, iki saniyelik aralıklarla bir yıla kadar değerleri ve olayları saklar (ilk giren ilk çıkar). Opsiyonel web sunucusu ile Dräger RVP 7000'i üç adede kadar uzak bilgisayarda görselleştirebilir ve kullanabilirsiniz.


Trend analiz grafikleri

Trend analizi, seçilen bir REGARD 7000 kanalı için ölçülen değerlerin ilerlemesini size tek bir şemada gösterir. Bu da size son 365 gün genelinde bir ölçüm noktasının gaz konsantrasyonlarını gösterir. Tüm aylar gibi daha geniş zaman dilimlerinin veya belirli saatlerin görüntüleri arasında seçim de yapabilirsiniz.

Olay günlük kaydedicisi ve olay listesi

Dräger RVP 7000, giriş kanallarından tüm olayları, durum bilgilerini ve ölçülen değerleri 365 güne kadar saklar. İhtiyacınız olduğunda kanalların tarihinin, saatinin ve durumunun kaydedildiği bir olay listesini çağırabilirsiniz. Bu liste belgeleme amacıyla kaydedilip yazdırılabilir.


Web sunucusu

RVP 7000'in opsiyonel web sunucusu işlevi, ek bilgisayarlarda da görselleştirmeye erişmenize olanak tanır. Kolayca bir web tarayıcısından uygulamaya erişin ve yazılımı her zamanki gibi kullanın. Görselleştirmeye aynı anda üç adede kadar web istemcisi erişebilir.


Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.