Dräger REGARD 3900


Ürün Özellikleri

Regard 3900, 16'ya varan sayıda ölçüm kanalına yönelik, bağımsız, otonom bir kontrol sistemidir. Tamamen moduler, yapılandırılabilir kontrol paneli; toksik gazların, oksijenin, yanıcı gazların ve buharların konsantrasyonlarını izler.

Esnek tasarım

Dört 4-20-mA verici, 2/3 telli bir teknolojiyle maksimum dört giriş modülüne bağlanabilir. Her giriş modülü üç röleyle donatılmıştır.
Bu değiştirilebilir röleler, "Arıza", "1. alarm" ve "2. alarm" mesajları için uygun modülün ortak alarmları olarak tasarlanmıştır. İki alarm tam olarak yapılandırılabilir ve yükselen veya düşen ve kılıcı veya kendiliğinden bırakan olarak ayarlanabilir.
Ayrıca Regard 3900 iki röle modülüyle donatılabilir. Bu modüllerin her birinde sekiz röle bulunur.
İlk röle her zaman bir arıza rölesi olarak yapılandırılmıştır ve değiştirilemez. Diğer yedi röle bağımsız, kolektif veya grup alarmı olarak yapılandırılabilir. Bunlar, çalışan bir akım rölesi veya bağımsız bir akım rölesi olarak çalıştırılabilir.
Uygulamaya ve bağlanan dedektörlere bağlı olarak, üçüncü bir gaz alarmı ve ek bir uyarı yapılandırılabilir.
Alarm röleleri, kontrol ünitesinin önündeki bir düğme kullanılarak kabul edilir.

Hızlı ve kolay konfigürasyon

Config 3900 konfigürasyon yazılımı, bir dizüstü veya masaüstü bilgisayardan hızlı ve kolay konfigürasyon yapılmasını sağlar. Yeni kurulumlar yapıldığında, konfigürasyon başlangıçta offline olarak yapılıp, sonra hizmete alma sırasında yüklenebilir. Bakım sırasında sistem konfigürasyonu cihaza kontrol amacıyla bilgisayardan yüklenebilir. Uygun bağlantı kablosu ve gereken yazılım aksesuar olarak mevcuttur.

Sağlam panel kabini

Sağlam IP65 kontrol kabini, kontrol sisteminin Ex Alanlar dışında, her tür yere kurulmasını sağlar.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.