Dräger FPS® 7000 LED'li Gösterge (HUD)


Ürün Özellikleri

Tüp basıncının sürekli olarak gösterilmesini sağlar: LED'li Gösterge'yi (HUD), Dräger PSS® 7000 solunum cihazınıza kolayca entegre edebilir ve kullanım esnasında gerekli tüm basınç verilerinin açıkça görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Kolayca takılır ve çıkarılır

Gösterge, FPS 7000 yüz maskesine rahatça uyar ve herhangi bir araca gerek kalmadan çabucak takılabilir, böylece bakım esnasında zaman kazandırır. Acil durumlarda LED'li göstergeyi birkaç saniye içinde bir yüz maskesinden diğerine aktarabilirsiniz.


Güvenli Koruma

LED'li gösterge, yüz maskesinde güvenli bir şekilde korunur ve ısı, darbe, nem ve kimyasal maddeler sebebiyle hasar görmez.


Uzun pil ömrü

Ortalama 360 kullanım saati sağlar ve herhangi bir araç gerektirmeden kolayca değiştirilebilir.

Kablosuz çalışma

Verici ünitesi, verileri yüz maskesine kablosuz olarak aktarır ve böylece zaman kaybettiren kablo bağlantılarından kurtulmanızı sağlar, maliyetleri ve bağlantı hatalarını azaltır.


Kolayca okunan LED'ler

Kırmızı, amber ve yeşil renkli LED'ler, tüplerinizin hava basıncı hakkında her zaman hassas bilgiler sunar. Gösterge, ortamın parlaklığına otomatik olarak uyum sağlar ve basınçla ilgili bilgilerin, zayıf aydınlatma koşullarında bile açık bir şekilde görüntülenmesini sağlar.


İlave düşük hava basıncı uyarısı

Bağımsız solunum aparatının (SCBA) asıl düşük basınç alarmına ek olarak, tüp basıncı düşük basınç uyarı eşiğine ulaştığında göstergedeki kırmızı bir LED yanıp söner. Bu, kullanıcı için ek bir uyarı sağlar.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.