Dräger Flow Check


Ürün Özellikleri

Dräger Flow Check hava akımı göstergesi, ortam havasıyla aynı yoğunluğa sahip olduğu için serbest ve kolay bir şekilde havada dolaşan zararsız bir duman bulutu üretir. Bunun sonucunda kaçakları kolayca belirlemek ve hava geçirmez sistemlerin bütünlüğünü test etmek için küçük hava akımları görünür hale gelir.


Zararsız duman

Dräger Akış Kontrolü, duman üretimine yönelik bir cihaz ve duman üreten sıvıyı (çevreye zararsız bir alkol karışımı) içeren bir ampulden oluşur. Cihazın kafasındaki küçük bir ısıtma elemanı sıvıyı ısıtır ve sıvı, ortam havasıyla temas ettiğinde yoğuşur.


Kolay kullanım - yüksek performans

Dräger Akış Kontrolü, cihaz tasarımında ergonomik şekil, düşük ağırlık ve optimum kullanımı bir araya getirir. Cihaz, bulutları herhangi bir yönde üretecektir. Bir düğmeye kısa süreliğine basarak küçük, tek bulutlar oluşturulabilir. Sürekli bulut üretimi isteniyorsa, düğme “açık” konumda tutulabilir veya kilitlenebilir. Sıvı ampul, cihazın kolundaki bir bölmede bulunur ve zahmetsizce yerine takılabilir. Ampulde bulunan sıvı miktarı, yaklaşık üç dakikalık bir süre boyunca sürekli bulut oluşturmak için yeterlidir.

Güç, cihaz kolunun içinde bulunan bir batarya ile sağlanır ve cihazın içindeyken veya ayrı olarak şarj edilebilir.

Daha iyi oda sıcaklığı ve hava kalitesi


Klima sistemlerinin optimum ayarı için hava akışlarının doğru ve kesin bir şekilde saptanması gerekir. Flow Check hava akış göstergesiyle, havalandırma sistemlerinin ve bacaların işlevselliğini sağlamak üzere kaynağının, seyrinin ve hızlarının kolayca tespit edilebilmesi için en küçük hava hareketleri bile gözle görünür hale getirilir. Cihaz, ortam havasıyla aynı yoğunluğa sahip olduğu için serbest ve kolay şekilde havada dolaşan bir duman bulutu üretir.
Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.