Dräger EM200-e Portatif Gaz Algılama Sensörü


Ürün Özellikleri

Dräger EM200-E, dahili örnek alma pompasına sahip bir elektronik çoklu gaz algılama cihazıdır. Dizel motorların seyreltilmemiş egzoz gazlarındaki CO ve NOx içeriğini hassas olarak belirler. Dahili ortam basıncı sensörü, yeraltı madenlerinde ön kalibrasyona gerek kalmadan hemen kullanıma olanak tanır.


Çarpma ve darbelere dayanıklı muhafaza

Dräger EM200-E'nin darbe ve çarpmaya dayanıklı bir gövdesi vardır. Kolay kullanım ve mükemmel teknolojisi, hızlı ve kesin ölçüm sonuçları sunar. Yüksek güçlü batarya tipik olarak 10 saatlik uzun bir çalışma süresi sağlar.


Dizel motorların egzoz gazlarındaki CO ve NOx içeriğinin hassas ölçümü

Yeraltı madencilik uygulamalarındaki dizel motorların hassas testlerinde kullanmanız için tek bir çoklu gaz analiz cihazı: mevzuata uygunluk (bazı ülkelerde havalandırma oranlarını belirleyebilmek için motorların maksimum emisyonları düzenlenir), sağlık riski (bu gazların birikmesi insanlar açısından tehlikeli olabilir; CO, NO ve NO2'nin maruz kalma konsantrasyonları düzenlenmiştir), işletim maliyeti (CO/NOx çıkışının artması motor veya yıkayıcıda bir soruna işaret edebilir ve yakıt veriminin azalmasına yol açabilir), çalışmama süresini kısaltma (bu değerlerin motor arızaları için ön gösterge olarak kullanılması, olay sonrası önlemler ve üretim kaybı yerine, önleyici bakım yapılmasını sağlayabilir).

Belgeleme

Kaydedilen veriler yerel olarak belgelenebilir veya PC'ye aktarılabilir.


Farklı tüm derinliklerde yüksek hassaslıkta ölçüm

Dahili bir basınç sensörü, farklı derinliklerdeki ortam basıncı etkilerini otomatik olarak telafi eder. Bu sayede motorların "sabit" bir test alanı olarak atölyeye götürülmesi gerekmez. Dräger EM200-E motora gelir. Nerede olursa olsun: Deniz seviyesinin 4000 m altında veya 4000 m üzerinde.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.