Dräger DOB M/T Oksijen Dolum Pompası


Ürün Özellikleri

Dräger Oksijen Pompası DOB-M (mobil versiyon) ve Dräger Oksijen Pompası DOB-T (masa versiyonu), depolama ünitelerinden Oksijen tüplerine 300 bar'a varan basınçta etkin bir şekilde oksijen doldurulmasını sağlayan kompakt, taşınabilir doldurma pompalarıdır.

Farklı uygulama alanları

Dräger Oksijen Transfer pompaları, özellikle sürekli çalışmaya hazır durumda olmayı, büyük besleme miktarları kullanmayı ve verimli çalışmayı gerektiren kullanım alanları için idealdir. İstasyonlar, teçhizat tüplerinde yüksek basınçlı oksijenin gerekli olduğu çok çeşitli uygulamalarda kullanılır:

  • Askeri uygulamalar için
  • İtfaiyeciler için
  • Madencilik için
  • Profesyonel ve hobi amaçlı dalgıçlık için
  • Kızılhaç, Teknik Acil Yardım Kuruluşları gibi yardım amaçlı kuruluşlar ve acil durum kuruluşlarında


Kolay kullanım

İstasyonun kullanıcı dostu işletim arayüzü açık bir şekilde tasarlanmıştır ve doldurma işleminin başlatılmasını ve izlenmesini sağlamaktadır. Doldurma işlemi sadece birkaç adımda gerçekleştirilir. İki sabit taşıma sapı istasyonun kolayca taşınmasını sağlar.

Verimli, uygun maliyetli ve her zaman kullanıma hazır

Düşey tasarımı sayesinde, kompakt oksijen doldurma istasyonu yer anlamında önemli ölçüde tasarruf sağlar. Gerçekten de her yere sığacak kadar küçüktür. İstasyon, valflar ve basınç göstergeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir doldurma lojistik ünitesiyle donatıldığı için kolay kullanıma hazırdır. Kullanılan elektrikli motor ve maksimum dört oksijen tüpünün eşzamanlı olarak doldurulabilmesi özelliği sayesinde, daha düşük gürültü seviyesinde daha kısa doldurma süreleri ve daha yüksek verim elde edilebilmektedir. Talep üzerine, müşteriye özel bağlantılar da kullanıma sunulmaktadır.


Test edilmiş güvenlik

Tüm Dräger Oksijen Transfer pompaları ISO 9001'e uygun olarak üretilir ve TÜV ile BAM tarafından kabul edilmiş ve uygunlukları onaylanmıştır.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.