Dräger CPS 6900


Ürün Özellikleri

Soğuk dereceli tehlikeli maddelerden ve düşük konsantrasyonlu çözelti ve asitlerden korunma söz konusu olduğunda Dräger CPS 6900 kimyasal koruyucu elbise ki doğru seçimdir. Yeni elbise dizaynı sayesinde esnek ve konforludur.


Mükemmel koruma

Gaz geçirmez Dräger CPS 6900 içinde taşınan basınçlı hava solunum cihazı ile gaz ve aerosol şeklindeki sıvı ve katı tehlikeli maddelerden korur. Elbise malzemesi Umex, mekanik dayanıklılık sağlar ve bu arada en üst düzey kullanım konforu sunar. Malzemenin büyük orandaki esnekliği, tekrar kullanılabilen elbiseyi soğuk maddelerle çalışmak için ve soğuk ortamdaki çalışmalar için ideal kılar.

Solunum havasının bitmesine son

Entegre regülasyon valfi PT 120 L ile çeşitli hava kaynaklarına kolayca bağlantı için Dräger CPS 6900 opsiyonel bir havalandırma sistemine sahiptir. Bu sayede elbiseyi giyen kişi elbise içerisindeki hava nemini azaltmak için ayarlanabilir hava akışı üzerinden soğutmayı sağlayacak durumda olur. Sistem aynı şekilde harici kaynaktan ilave solunum havasının girişine imkan verir.

Servis uygulamalarında her zaman kullanıma hazır

Düzenli kontrol giderleri yeni servis konseptleri sayesinde belirgin şekilde azaldı. Bazı onarımları ve bakım çalışmalarını bir cihaz bakım teknisyeni kendi başına gerçekleştirebilir, doğal olarak bu görevleri Dräger servisi de memnuniyetle yerine getirir. Kıyafet on yıla varan kullanım ömrü boyunca kolaylıkla temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir.

Kullanımınız için en uygun şekilde tasarlanmış

Dräger CPS 6900, bir telsiz cihazı cebi ile ve iletişimi kolaylaştıran bas konuş tuşları için ilave bir tutucu ile donatılmıştır. Ayrıca elbise gaz geçirmeyen bir PUR kilit sistemine sahiptir. Koruyucu eldivenler ve güvenlik çizmeleri de gaz geçirmeyecek şekilde elbiseye bağlıdır ve değiştirilebilir. Sabit olarak bağlı koruyucu çizmelere alternatif olarak elbiseye sabit gaz geçirmeyen çoraplarla da donatılabilir. Özel PVC’den üretilmiş vizörü darbeye dayanıklı bir cam ile ve bir ön cam ile de kombine edilebilir. Kıyafeti giyen kişinin manometre ayarlarını kolayca kontrol edebilmesi için talep üzerine vizör içerisine bir tutucu entegre edilebilir. Ölçüm cihazlarını, el aletlerini veya kılavuz iplerini sabitlemek için Dräger CPS 6900 opsiyonel olarak D-Connect ile donatılabilir.

Tam uygun, esnek ve konforlu

Dräger CPS 6900, tehlikeli bölgelerdeki zorlu çalışmalarda bile size kullanım konforu sağlar. Seçilebilen beş beden boyu ile birlikte ergonomik yenilikçi kesimi sayesinde CPS 6900 en üst düzey hareket özgürlüğü sunar. Ayrıca hafif ve yumuşak elbise malzemesi hareketlerinize en iyi şekilde uyum sağlar ve size harika esneklik sunar. Opsiyonel olarak temin edilebilen, kişisel olarak ayarlanabilen uzunluk uyarlaması daha iyi oturması sayesinde kullanıcıya daha çok kullanım konforu sunar.
Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.