Dräger CPS 5800


Ürün Özellikleri

Dräger CPS 5800; gaz, sıvı ve katı haldeki tehlikeli maddelerin kullanıldığı endüstriyel uygulamalar ve gemi uygulamaları için uygun olan ve sınırlı kullanım özelliğine sahip bir kimyasal koruyucu giysidir. Giysi, özellikle kısıtlı alan girişi ya da madde aktarımı gibi optimum manevra kabiliyeti gerektiren işlemlere uygun olarak tasarlanmıştır.


Kapsamlı koruma

Acil vakalar veya bakım, onarım çalışmaları ya da depo temizliği gibi işlemler için yeterli ölçüde korunma her zaman önemlidir. . Solunum setinin elbisenin dışında taşındığı Dräger CPS 5800 (Tip 1b), çok sayıda maddeye karşı sizi korur. Endüstri, , itfaiye ve denizcilik alanlarındaki en yüksek uluslararası gereklilikleri karşılar. Bu sayede, Dräger CPS 5800, EN 943-1+2:2002'nin yanısıra SOLAS konvansiyonunu da karşılar ve bu nedenle gemi güvertelerinde de kullanılabilir. Fakat sınırlı kullanımı olan koruyucu giysi olarak, mekanik etkilere karşı dayanıklılığı, tekrar kullanılabilen Dräger CPS 7800 kadar değildir.

Özellikler:

Yardım almadan kolayca giyme için ön tarafında uzun çapraz giriş kısmı

Zinciri dışarıda olan fermuar, yukarıdan aşağıya doğru kapanır

Fermuarı korumak için boydan boya cırt bantlı çift koruyucu kapak

Yumuşak Dräger yüz manşeti

Çeşitli bot numaralarıyla kullanım için korumalı, gaz sızdırmaz entegre çoraplar

Kimyasallara karşı yüksek koruma için iç laminat eldiven ile dış butil eldivenin sabit kombinasyonu

Giysiden hava tahliyesi için ön tarafta Dräger havalandırma valfı


Rahatça giyilir

Bu giysi, kanıtlanmış Dräger WorkMaster pro ET tasarımı ile çok rahatça giyilir ve esnek Dräger yüz manşeti ile donatılmıştır. Giysi, çok katmanlı bir malzeme olan Zytron® 500'den üretilmiştir. Tüm dikişler içten ve dıştan kaynaklıdır. Bu yüksek kaliteli malzeme ve üretim teknikleri, on yıla varan bir kullanım ömrü sağlar.

Zytron®, Kappler Inc.'nin tescilli bir markasıdır.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.