Dräger Alcotest 3820


Ürün Özellikleri

Nefes analiz cihazı Dräger Alcotest 3820, sorumlu sürücülere nefeslerindeki alkolü test etmek için güvenilir bir yöntem sunar ve yasal olarak araç kullanmaya uygun olduklarının garantisini verir. Bu da polis tarafından kullanılanla aynı hassas ölçüm teknolojisi ile sağlanır: yılda 30 milyonun üzerinde nefesten alkol testi.

Yollarda bilinmezlik size eşlik etmesin

Son bardak şarap fazla mı geldi, yoksa kanınızdaki alkol içeriği hala yeşil bölgede mi? Vücutlarında hala kalıntı alkol olduğunu, insanlar genellikle çok geç öğrenir. Dräger Alcotest 3820 ile araç kullanmaya hazır olup olmadığınızı dilediğiniz an kendiniz test edebilirsiniz. Bu sayede polis ya da işveren alkol kontrol noktalarında içiniz rahat olur. Kalıntı alkol yok, stres yok.


Hızlı ve güvenilir alkol test cihazı

İster işle ilgili bir öğle yemeğinden sonra, ister bir partide, isterseniz ertesi sabah: DrägerSensor sayesinde kalıntı alkol değerini ölçerken daima net bir sonuç elde edersiniz. Cihaz birkaç saniye içinde kullanıma hazırdır ve nefes testi hemen yapılabilir. Menüde ilerlemek için aynı düğme kullanılır.


Değiştirilebilen ağızlık

Ağızlık sezgisel şekilde yerleştirilebilir ve bir kapakla korunur. Test edilen her kişi için yeni bir ağızlık kullanılmalıdır. Ek ağızlıklar aksesuar olarak sunulmaktadır. Hava kanalı üfürülen havayı cihazın üzerinden geçirir ve bu havanın sadece küçük bir kısmı örnek alınarak analiz için cihazın içine çekilir. Böylece cihazın içinde alkol artıklarının kalmaması ve tüm ölçümlerin hassas ve güvenilir olması sağlanır. Aynı yöntem polis tarafından da kullanılmaktadır.


Her zaman kullanıma hazır

Soğuk kış gecelerinde ve sıcak yaz günlerinde: Cihaz neredeyse anında çalışmaya hazırdır. -5°C ile +50°C sıcaklık aralığında ölçüm yapılabilir.

Kullanışlıdır ve dikkat çekmez

Kompakt tasarımı sayesinde Alcotest 3820 bir pantolon cebine bile sığar. Bu nedenle ölçümleri göze batmadan herhangi bir zamanda yapabilirsiniz - nerede olursanız olun. Bir iş yemeğinden, partiden sonra veya ertesi sabah vücudunuzda kalan alkol değerini ölçerken her zaman kesin bir sonuç elde edersiniz.


Yıllarca kullanılacak şekilde tasarlandı

Alcotest 3820 Almanya'da üretilir ve en yüksek kalite standartlarına uyar. Cihazın düzenli aralıklarla kalibre edilmesi, ölçüm teknolojisinin uzun süre hassaslığını korumasını sağlar. Dünya genelinde, bölgesel Dräger servis ağımız sayesinde cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.


60 yılı aşan hassasiyet: polisin kullandığı ölçüm teknolojisi

Dräger 60 yıldan uzun bir süredir polis ve ticari sektörler için nefesten alkol ölçümü cihazlarının profesyonel tedarikçisi ve dünya pazarındaki lideridir. Alcotest® 3820'nin ölçüm teknolojisi, yüksek düzeyde hassas nefes alkol testlerinde kullanılanla aynıdır.

Son altmış yıldır teknolojideki tutarlı ilerlemeler, Alcotest 3820'nin günümüzde eşsiz bir hızda ve güvenilirlikte olmasını sağlamıştır. Özel kullanıcı ya da profesyonel sürücü olarak nefes alkol içeriğinizi (BrAC) kontrol ederseniz nahoş sürprizlerden kaçınabilirsiniz. Her yıl dünyanın her yerinde Dräger cihazları ile 30 milyonun üzerinde nefesten alkol testi gerçekleştirilmekte.Ürün ile ilgili döküman bulunmamaktadır.